Spotkajmy się na Zoomie

Zalety spotkań online doceniliśmy podczas pandemii. Okazało się jednak, że chociaż pandemia już szczęśliwie za nami, to spotkania „na Zoomie” nie straciły na atrakcyjności.

Działaj skutecznie online

Czasy, gdy z konieczności musieliśmy pozostawać w swoich domach nie budzą w nas dobrych wspomnień, ale przyniosły też dobre efekty. Dzięki nim wiemy, że wiele naszych aktywności możemy przenieść do Internetu, nie tracąc nic ze skuteczności naszych działań. Wielu pracowników umysłowych nie wróciło do biur i do dziś pracują zdalnie w zaciszu swoich domów. Do spotkań audio i video najczęściej wykorzystywany jest Zoom Meetings, który pozwala realizować web konferencje na urządzeniach mobilnych i desktopach. Ze względu na duże możliwości i intuicyjność, Zoom zyskał ogromną popularność i stał się najbardziej popularną platformą do spotkań online. Do dużych zalet zalicza się również to, że możemy z niego korzystać nie tylko w domu, ale też na przykład podczas podróży pociągiem czy spaceru po parku. Wystarczy, że będziemy mieć przy sobie telefon z Internetem.

Zoom – korzystaj, jak chcesz

Zoom pozwala nam ciągle być na wakacjach, nawet jeżeli jesteśmy zatrudnieni na etat. Praca zdalna ma bowiem to do siebie, że możemy ją wykonywać z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki Zoom Meetings możemy uczestniczyć w konferencji, siedząc na plaży czy w ulubionej restauracji. Aplikacja ta przydatna jest jednak nie tylko w kontaktach zawodowych – często wykorzystywana jest w sposób niezwykle kreatywny. Na Zoomie można na przykład wspólnie muzykować, a nawet nagrywać teledyski. Mimo że nauka przez Internet jest już znana od lat, to Zoom wniósł ją na wyższy poziom, ułatwił i uatrakcyjnił. Poprzez Zoom możemy również brać udział w różnego rodzaju warsztatach czy szkoleniach, w których nie mielibyśmy możliwości uczestniczyć, ze względu na odległość. Coraz powszechniejsze stają się także webinary na różne tematy, dzięki którym możemy pogłębiać wiedzę na interesujące nas tematy czy spotykać podobnych do nas pasjonatów.

Comments are closed