Czy jesteście gotowi na inżynierię jutra? Jeśli tak, to sprawdźcie koniecznie firmę EPLAN!

Dlaczego powinnaś lub powinieneś zdecydować się na współpracę z firmą EPLAN?

Firma EPLAN zajmuje się zarówno udzielaniem szkoleń, jak i dostarczaniem oprogramowań i rozwiązań serwisowych z zakresu automatyki, mechatroniki i elektrotechniki. Poza tym usprawnia wymagające procesy inżynieryjne. Założona została w 1984 roku i należy do grupy Friedhelm Loh Group. Ta grupa działa na całym globie oraz ma 12 zakładów produkcyjnych i 94 międzynarodowych spółek zależnych. Zatrudniają ponad dwanaście i pół tysiąca pracowników i pracownic, a w 2021 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,5 mld euro. Dodatkowo w 2022 roku po raz 14 zdobyli tytuł „Top Employer Germany” oraz została uznana za „Top Vocational Trainer” według badań Deutschland Test and Focus Money.

Czym jest PDM, PLM i ERP? Sprawdź już teraz i zastanów się nad współpracą!

Szybki przepływ danych, ich spójność i digitalizacja jest absolutną podstawą! Integracje EPLAN dla systemów PDM, PLM i ERP pozwalają na dwukierunkową wymianę danych między nimi. Dokumenty takie jak kompletny projekt EPLAN możesz samodzielnie przenieść do systemu PLM, PDM lub SAP. Takie przesyłanie zestawień materiałowych oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze. Ręczne wprowadzanie danych już dawno przeminęło! Dostosowanie potrzeb do danej firmy jest podstawą, dlatego polecamy skorzystać z usług firmy EPLAN. Dzięki platformie EPLAN nie musisz opuszczać środowiska pracy. Łatwość użytkowania tych systemów jest naprawdę duża, co z pewnością pozwoli Ci na szybkie zorganizowanie pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Jakie są innowacyjne rozwiązania integracyjne dla Twoich produktów i środowisk procesowych?

Systemy SAP, PDM i PLM to rozwiązania integracyjne, które oparte są na pakiecie EPLAN Integration Suite. Umożliwiają ulepszanie produktów w środowisku PLM o dane ECAD, w tym listy przewodów, schematy, dodatkowe raporty, ale także zestawienia materiałów z danymi elektrycznymi. Systemy PDM, SAP i inne powstały po to, aby usprawnić wszystkie procesy dotyczące danych w firmie. Interfejs SAP jest rozwiązaniem dla inżynierii równoległej i systemowej oraz mechatroniki. Został on opracowany przez platynowego partnera firmy EPLAN – CIDEON. Dzięki płynnemu przechodzeniu między procesami masz zawsze pewność, że aktualne i spójne dane o produkcie są dostępne w całym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu z wyszkolonymi pracownikami, którzy z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Comments are closed