Biuro w plecaku — dell precision 3650

Dell to firma, która od lat oferuje nam innowacyjne rozwiązania i widać, że nadal nie spoczywa na laurach. Jej linia Precision od dawna znajduje się w czołówce stacji roboczych do zadań specjalnych, a mimo to widać, że na rynek trafiają coraz nowsze i lepsze rozwiązania. 

Tym razem w ofercie pojawia się dell precision 3650 – nowa stacja robocza, która podobna będzie w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Co warto wiedzieć o dell precision 3650? Co dokładnie marka Dell nam do zaoferowania? Nasz tekst może okazać się źródłem przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Specyfikacja dell precision 3650

Dell precision 3650 to desktop do zastosowań profesjonalnych z elegancką obudową i jeszcze lepszym wnętrzem. Mamy tutaj do czynienia z procesorami Intel Core i Xeon jedenastej generacji z technologią vPro, co sprawia, że dell precision 3650 zapewnia najwyższą wydajność działania, czy bezproblemowe zarządzanie. 

Pamięć RAM to aż 64 GB, przy czym można ją rozbudować aż do 128 GB i cieszyć się szybkością 3200 MHz z funkcją ECC lub bez niej. Do tego gniazda PCI czwartej generacji, skalowana pamięć masowa z dyskami SATA, SAS i SSD Pcle NVMe™ o pojemności do 32 TB. Jeśli chodzi o sam system, to do wyboru pozostaje Windows 11, Windows 10 lub Ubuntu.

Co ma nam do zaoferowania dell precision 3650?

Trzeba przyznać, że wykorzystanie tak dobrych procesorów sprawia, że mamy do czynienia z niezrównaną wydajnością, która idealnie sprawdzi się w profesjonalnym zastosowaniu. To właśnie z dell precision 3650 można pokonać wszystkie ograniczenia, jakie do tej pory mieliśmy i wykonywać szybciej nawet najbardziej wymagające zadania. To jednak dopiero początek, ponieważ dzięki skalowanej pamięci masowej z dyskami SATA, SAS i SSD PCIe NVMe może mieć do 32 TB pojemności, a to sprawia, że jest w stanie zapewnić nam najlepsze osiągi przy realizacji nawet bardziej złożonych projektów. 

To, co wyróżnia dell precision 3650 to obsługa rzeczywistości wirtualnej. Desktop zostało wyposażone w profesjonalne kary graficzne NVIDIA Quadro, czyli zaawansowany układ graficzny, który świetnie sobie radzi z obsługą nawet złożonych wizualizacji architektonicznych, ale nie tylko. Dla dell precision 3650 nie stanowi też problemu obsługa środowiska VR, grafiki 3D, czy renderowanie wideo i obrazów. Jest to tak zaawansowane rozwiązanie, że doskonale przebrnie także przez skomplikowane obliczenia geofizyczne, czy inżynieryjne. 

Dla kogo dell precision 3650?

Jak już było wspomniane, dell precision 3650 to zaawansowane rozwiązanie, które sprawdza się w profesjonalnym zastosowaniu. Dlatego o jego zakupie powinien pomyśleć każdy, kto w codziennej pracy pragnie cieszyć się z dostępu do niezawodnego rozwiązania. Inżynierowie, projektanci, właściciele małych i średnich firm, czy nawet studenci na pewno docenią jego walory, ponieważ desktop od Dell nie ma sobie równych, a w dodatku jest oferowany w przystępnej cenie, więc trudno przejść obojętnie obok niego.

Comments are closed